- XEROX

| Съвместимост | Phaser 6700 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 12000 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€421 33 / 824 05 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 7.9 cm |
| Shipping Depth | 33.8 cm |
| Shipping Height | 8.6 cm |
| Shipping Weight | 499 g |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Colour | Cyan |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Yield | High capacity |
| Yield | Up to 12000 pages ISO/IEC 19798 |
| Miscellaneous | |
| Pricing Type | Xerox Developing Markets Operations (DMO) |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Xerox Phaser 6700Dn, 6700DT, 6700DX, 6700N, 6700V_DNC |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) (pages) | 10000 |
| Съвместима серия принтери | Xerox Phaser 6300 |
| OEM код | 106R01523 |
| Капацитет | Високо капацитетен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 150 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 0.50кг |
Консуматив Xerox Phaser 6700 Cyan High Capacity Toner Cartridge (106R01523)
Поддържайте вашия Xerox Phaser 6700 в отлично състояние с този оригинален циан тонер с висок капацитет. Проектиран за интензивен печат, осигурява последователно и наситено циан качество страница след страница.
Ключови Предимства
- Висок добив — Отпечатва до 10 000 страници, намалявайки честотата на смяна и цената на страница.
- Оригинално качество Xerox — Създаден специално за принтери Phaser 6700 за надеждна работа и ярък, постоянен цветен печат.
- Лесен монтаж — Просто поставяне, което ви връща към печат за минути.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Циан |
| Капацитет (страници) | 10 000 страници |
| Тип касета | Високо капацитетен |
| OEM код | 106R01523 |
| Съвместими принтери | Xerox Phaser 6700 |
Какво има в кутията
- 1x Xerox Phaser 6700 Cyan High Capacity Toner Cartridge
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





